Fotorejuvenace, omlazování pleti

18.01.2013 09:11

Snem každé ženy je svěží, mladistvě vyhlížející pleť. Klinika estetiky nabízí široké spektrum léčebných zákroků fotorejuvenace, omlazení pleti, k individuálním potřebám klienta. Náš zkušený personál vždy vybere ten správný laserový, či jiný zákrok aby se Váš sen stal skutečností.

Fotorejuvenace IPL laserem

V současné době velmi vyhledávaná léčebná laserová procedura omlazení pleti prováděná IPL laserem, přístrojem Lumenis One. IPL, neboli intenzivní pulsní světlo, je používáno ke stimulaci kolagenu epidermis, pomocí nastavení intenzity a hloubky prostupu laserového paprsku. Pleť je po zákroku barevně a prostorově vyhlazená, pevnější, bez nepříjemných otevřených pórů. Díky špičkové přístrojové kvalitě našeho IPL laseru provádíme fotorejuvenace pleti s individuálním přístupem k potřebám klienta a především k jeho maximální spokojenosti.

CO2 frakční scanner laserový resurfacing

Multixel - Frakční resurfacing vysoce výkonný laserový výbrus pro léčbu problematické pleti, jizev po akné a hlubokých vrásek. Přináší maximální stimulaci kolagenu pokožky zároveň s nejmenší možnou dobou rekonvalescence.

Novinka v oblasti laserové terapie. Podstatou zákroku je maximální stimulace kolagenu epidermis s minimálním poškozením pleti. Výsledkem je agresivní terapie, pleť dostává mladistvý a svěží vzhled. Resurfacing byla dříve používaná metoda možná pouze v celkové anestézii, nyní na naší klinice nabízíme tento laserový zákrok v ambulantní podobě pouze v lokální anestézii krémem, prováděný lékařem. Pleť je po několika dnech lehkého zarudnutí po provedeném zákroku svěží a pevná.

Diamantová mikrodermabrase

Jedna z nejúčinnějších forem mechanického peelingu, lze použít samostatně a především v kombinaci před prováděným laserovým IPL zákrokem při fotorejuvnaci laserem, kde zvyšuje prostupnost laserového paprsku, zvyšuje jeho účinnost a tedy přímo zvyšuje celkový efekt omlazení pleti laserem.

Zpět