Injekční lipolýza

16.06.2015 10:56

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je jednou z nejnovějších metod, kterou lze tělo zbavit přebytečného tuku. Tato technika je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením.

Injekční lipolýzou se dají zmenšit téměř všechny partie těla, nejčastěji se však používá k redukci malých tukových uloženin a celulitidy.

Zákrok se provádí ambulantně, je téměř bezbolestný a pacient odchází ihned domů. Pro dosažení optimálního výsledku je většinou nutno provést 2 - 4 ošetření s odstupem přibližně 6-8 týdnů.

Jak zákrok probíhá?

Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin (neboli lecitin) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku, je možné také použít derma váleček s dostatečnou délkou jehliček. Samotný zákrok není náročný trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii a to ani lokální.

Co je fosfatydylcholin (lecitin)?

Fosfatydylcholin je přírodní produkt získaný ze sojových bobů a vyráběný rovněž v těle. Tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou přirozenou cestou eliminovány z těla.

Co se stane po ošetření?

Ihned po ošetření pacient může jít domů a vrátit se k běžným činnostem. Ošetřené místo bude zarudlé a oteklé. Někdy se vyskytnou hematomy.  Po 3 dnech se zpravidla vše vrátí do normálu. Ošetřené místo může také svědit.

Jaké jsou výsledky?

Efekt injekční lipolýzy je patrný za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpustí. Výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Navíc ošetření má příznivý vliv na tvorbu kolagenu = stahující efekt kůže.

 

Které partie můžete díky injekční lipolýze zlepšit?

·         podbradek, krk a tváře

·         stehna a hýždě

·         dolní a horní část břicha

·          kolena, ramena, ruce a záda

 

Ceník zákroku:

Cena za první aplikaci                                                     4 000 Kč

Cena za druhou aplikaci                                                  7 000 Kč

Cena za třetí aplikaci                                                      10 000 Kč

Cena za čtvrtou aplikaci                                                 12 000 Kč

 

Zpět