Když epilace tak v NZZ

18.01.2013 09:46

Depilace laserem

Nebaví Vás pravidelně odstraňovat neestetické chloupky v podpaží, tříslech, na nohou nebo na obličeji? Zanechte zastaralých metod depilací, jako je holení depilačním strojkem, či žiletkou, nebo používání depilačních krému a vosků, jež jsou metody dočasné, s nutností opakování a ne vždy šetrné.

Nabízíme Vám osvědčený, vyhledávaný a účinný přístup k permanentní redukci chloupků Vašeho těla.
Depilace laserem je v současné době jediná možnost jak se trvale zbavit nežádoucích chloupků.
Při depilaci laserem je paprskem depilačního laseru zasažen pigment ukládaný ve vlasové cibulce v její růstové fázi. Světlo laserového paprsku se mění v teplo, které ničí vlasovou cibulku.
Výsledkem laserové depilace je trvalé zničení vlasové cibulky, nikoliv jen vizuelní odstranění chloupku z povrchu těla.

Naše klinika Estetiky nabízí depilační zákroky špičkovým depilačním laserem MidEpi. Zákroky je nutné v průměru třikrát až šestkrát opakovat v různých časových odstupech podle růstu zbylých, při zákroku pouze založených chloupků, které laser nemůže zničit. Žádný depilační laser nedokáže zničit všechny chloupky na těle během jednoho zákroku, proto při výběru vsaďte na naše zkušenosti s depilacemi laserem a výsledkem bude Vaše spokojenost a krása.
Zákrokům předchází vždy konzultace s vyškolenou asistentkou.

Často uváděné epilace laserem, či jejich lepší výsledky, jsou pouze hraním se slovy, na samotném zákroku se nemění nic. Vždy je nutné vybrat pracoviště s kvalitním laserovým přístrojem a zkušeným personálem.

Zpět