Kmenové buňky-revitalizuje vlasovou buňku

23.10.2014 12:45

Dermaheal Stem C´rum HL

 Účinky

Výtažek z kmenových buněk pomáhá revitalizovat vlasovou buňku, podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů.Komplex 3 růstových faktorů a jednoho biomimetického peptidu podporuje proliferaci (množení) vlasových buněk, jejich migraci a celkově revitalizaci vlasového váčku.Obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání.

Dermaheal Stem C´rum HL je produkt určený k mezoterapii vlasů. Jeho účinek spočívá v unikátním složení, které obsahuje výtažky z kmenových buněk. Není určen pouze pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů, ale také pro podporu obnovy růstu vlasů.

Popis

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve (výživa vlasových váčků) a zlepšují celkový stav pokožky hlavy. Jedná se o nejúčinnější vlasovou mezoterapii značky Dermaheal.

 Výhody

Jedinečný produkt s unikátním složením

Efektivní řešení nadměrného vypadávání vlasů 

Revitalizuje vlasové kořínky a pokožku hlavy

Dokáže obnovit růst vlasů z poškozených vlasových folikul

Dodá výživu vlasovým kořínkům

Aplikace výrobku pod dohledem specialisty

 Určen pro

Lidi trpící nadměrným vypadáváním vlasů.

Lidi trpící alopecií (plešatostí).

 Složení

3 růstové faktory:

sh-Oligopeptid-2 (IGF-1) 

sh-Polypeptid-1 (bFGF) 

sh-Polypeptid-9 (VEGF) - komplex růstových faktorů revitalizuje vlasový folikul, blokuje DHT, rozmnožuje vlasové buňky a zajišťuje jejich migraci.

Copper Tripeptid-1 - zpevňuje vlasy a stimuluje vlasové váčky k produkci zdravějších vlasů. Podporuje oběh krve v pokožce.

Výtažek z kmenových buněk - podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů.

Biotin - zpomaluje vypadávání vlasů a pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů.

 Proč najdete výrobek jen u lékařů?

Výrobek Dermaheal Stem C´rum HL najdete pouze u specializovaných lékařů. Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace. Po konzultaci lékař vyhodnotí, zda je pro Vás tato terapie vhodná a poučí Vás o možných výsledcích.

Zeptejte se našeho specializovaného lékaře na problematiku vlasů.

Cena jedné aplikace 900Kč -aplikace se provádí 1x za 14 dní

Při kombinaci s mezoterapií HL 1x za 14 dní je cena balíčku (2 aplikace kmenových buněk + 2 aplikace mezoterapie HL 3.000Kč)

 

 

 

Zpět