Krásná i po létě

03.10.2012 10:32

Letní slunce do nás vlilo novou energii, díky níž se nám podařilo zbavit se nějakého toho kila navíc, dodalo nám krásné opálení a rozzářilo naši pleť. Působení slunečních paprsků má však i své stinné stránky – urychlují stárnutí pokožky!

  

Příčinou je škodlivé ultrafialové záření. Jak na něj vyzrát? Osvědčeným receptem na udržení svěžího, pevného a mladistvého vzhledu pleti je radiofrekvenční technologie s magnetickými pulzy ContrAge. Radiofrekvence působí na druhou vrstvu kůže, rozrušuje původní oslabená kolagenová vlákna a podporuje růst nového kolagenu a elastinu. Výsledkem je okamžité omlazení pleti, které si můžete dopřát bez bolesti, a naopak s příjemným pocitem tepla působícího na ošetřovaná místa. ContrAge účinně zpevňuje nejen „unavenou“ pleť, ale také ochablou pokožku v oblasti dekoltu, paží, bříška i boků a skvěle si poradí i s celulitidou. Od července se na klinice EverGreen Medical Center můžete těšit také na zbrusu novou laserovou technologii v kombinaci s radiofrekvencí, která se skrývá v přístroji Mixel Hironic. Tento přístroj velmi citlivě vyhlazuje vrásky, provádí jemný lifting, sjednocuje tonus pleti a eliminuje nežádoucí pigmentaci. Díky těmto technologiím si zkrátka můžete udržet zpevněnou postavu a hýčkat krásnou pleť po celý rok!
 

Není facelifting jako facelifting

Jinou osvědčenou metodou, s jejíž pomocí, lze zastavit čas a zbavit se projevů stárnutí pleti, je revoluční novinka v omlazovaní Ulthera, kterou jako jedna z mála klinik u nás nabízí estetická klinika EverGreen Medical Center. Ošetření pomocí přístroje Ulthera je ideální volbou pro ty, které začíná trápit méně pružná, postupně ochabující pleť a první „varhánky“ na krku, a kteří se nechtějí vydat cestou plastické chirurgie. Ultherapie je totiž zcela neinvazivní zákrok, který zaručuje výsledky srovnatelné s plasticko-chirurgickým zákrokem. Stejně jako při klasickém faceliftingu probíhá ošetření v podkožní vrstvě, v hloubce 4,5 milimetrů. Rozdíl je v tom, že do této vrstvy nemíří skalpel, ale ultrazvuková hlavice, která do ošetřovaného místa vysílá pulzy. Díky jejich působení se pleť vypíná a díky dalším pulzům, mířícím tentokrát do hloubky 3 milimetrů, v níž se stimuluje tvorba nového kolagenu, dochází k její regeneraci a omlazení. A to vše bez jizev, bez narušení přirozené mimiky, bez nutné rekonvalescence!
 

Zázračná žehlička

Mezi nepříjemné projevy působení slunečních paprsků nepatří jen stárnutí pleti, ale také nežádoucí pigmentace. Pokud se vám během léta objevila na tváři drobná vada na kráse v podobě tmavé skvrnky, vsaďte na IPL žehličku. IPL je zkratka pro tzv. intenzivní pulsní světlo, které cílí na nežádoucí kožní projev a doslova jej vyžehlí.
 

Dokonale hladké nohy

K létu samozřejmě patří i krásné sametově hebké nohy bez jediného chloupku. Aby vám tento efekt vydržel po celý rok, využijte nový diodový epilační laser Midepi, který nabízí ultra rychlou a velmi šetrnou epilaci. Více informací o jednotlivých ošetřeních a chystaných novinkách najdete na www.e-evergreen.eu.

Zpět