Novinka v EverGreenu: Liposukce ultrazvukem

28.06.2012 07:25

Liposukce ultrazvukem

Ultracontour™ francouzské společnosti MedixSysteme je nejnovější lékařská liposukční technologie nabízející alternativu zákroků tumescenční liposukce. Liposukce ultrazvukem je v současné době metoda volby pro redukci tukové tkáně vybrané lokality Vašeho těla, není zatížena rizikem poškození tkání, či negativních vlivů celkové anestezie. Prováděné liposukční zákroky jsou absolutně bezbolestné, neinvazivní, fyziologické pro metabolické pochody těla.

Zákroky jsou prováděny přístrojem Ultracontour™, vyškoleným personálem s bohatými zkušenostmi s ultrazvukovou liposukcí. Metoda zaručuje postupnou redukci podkožního tuku, nehrozí riziko vzniku deformace podkoží, tzv. Cavity efektu. Není nutné následné nošení elastických bandáží.

Ošetření probíhá ve dvou fázích každého zákroku, přičemž ve fázi první, HIFU , dochází pomocí vysokofrekvenční ultrazvukové sondy k destrukci tukové buňky a vyplavení tuku, ve fázi druhé UMD , je uvolněný tuk drenován prostřednictvím lymfatických cév do krevního oběhu. Výsledkem zákroků ultrazvukové liposukce jsou úbytky v obvodu ošetřované lokality 8-10 cm, zároveň dochází k potlačení celulitidy.

Během liposukčních zákroků není nutné omezení jakých-koliv běžných denních aktivit, celková délka ošetření je 6-8 týdnů. Každému ošetření vždy předchází osobní konzultace s lékařem.

Zpět