Odstranění celulitidy a podkožního tuku přístrojem SmoothShape

02.08.2013 09:58
 
Popis přístroje Smooth Shapes
 
Smooth Shapes  je přístroj, který dokáže velmi účinně bojovat s celulitidou. Kombinuje podtlakovou masážní hlavici s laserem, který zatím jako jediný umí zkapalnit tuk a cíleně zasahuje ty části tkáně, které jsou zodpovědné za nepěkný vzhled pokožky. Masážní hlavice pak odvádějí zkapalněný tuk do lymfatického systému.
 
 
Průběh zákroku
 
Při zákroku přístrojem SmoothShapes cítíte mírné prohřátí kůže a pocit podobný masáži. Po patnácti až dvaceti minutách je pokožka na dotek pevnější a hladší a dojde k viditelnému zlepšení stavu, a to většinou hned po prvním sezení. Zákrok je příjemný, neinvazivní, není bolestivý a po zákroku se můžete okamžitě vrátit ke svým běžným aktivitám bez nutnosti rekonvalescence.
 
Dalším důležitým efektem při použití přístroje Smooth Shapes je redukce obvodových centimetrů problémových partií těla. Díky svým integrovaným technologiím zredukuje přístroj obvod např. u stehna průměrně o 3,5 cm (běžně v rozsahu 1-8 cm).
 
 
Počet procedůr
 
Běžná léčebná procedura přístrojem SmoothShapes se skládá ze 2 ošetření týdně po dobu čtyř týdnů, celkem se jedná o osm ošetření. Někteří z pacientů mohou pociťovat změny na kůži či svalstvu již po pouhých dvou návštěvách. U většiny pacientů je ale k dosažení hmatatelných výsledků léčby nutno počítat s počtem 8-10 zákroků.
Zpět