Odstranění pigmentových skvrn

18.01.2013 09:13

Krásná pleť je pletí barevně komponovanou bez nežádoucích pigmentových skvrn, především na obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou. Pleť barevně vyhlazená zbavená pigmentových skvrn dostává mladistvý vzhled.

Odstranění pigmentových skvrn IPL laserem

Pro širokou škálu možných zákroků je IPL, intenzivní pulsní světlo, používáno i k terapii barevných nerovností pokožky a pigmentových skvrn. Naše pracoviště nabízí vysoce kvalitní IPL laser MIPL, s jehož parametry zkušená asistentka dokáže vždy nastavit optimální intenzitu pro potřeby klienta, pomocí filtrů ovlivňuje hloubku prostupu laserového paprsku do epidermis. Výsledkem je široká léčebná šíře laserových zákroků a tím výborné terapeutické úspěchy.
Principem metody je absorpce IPL laserové světla v pigmentu a jeho tepelná destrukce.
IPL laserové zákroky k odstranění pigmentových skvrn a barevných nerovností pokožky jsou prováděny proškoleným personálem.

CO2 laserové zákroky

CO2 laser je chirurgický laser, který je možné použít k odstranění hlubších pigmentových skvrn. Zákroky jsou prováděny lékařem, po předchozí konzultaci.

CO2 frakční scanner

Během zákroků laserového resurfacingu při fotorejuvenaci, či pří léčbě vrásek pozorujeme také výrazné vylepšení barevných nerovností ošetřované lokality.
CO2 laserový resurfacing je především laserový zákrok k terapii vrásek a celkovému omlazení pleti a léčbě akné.

Při léčbě nežádoucích pigmentací nyní používáme technologii Mixel.

Zpět