OŠETŘENÍ NA OČNÍ OKOLÍ Anubis

20.11.2014 11:43

Nic nedefinuje krásu a harmonii tváře tolik, jako oči. Citlivá pleť očního okolí, denní rytmus života, stres, znečištění okolí, únava…to vše zanechává stopy: kruhy pod očima, váčky, vrásky (tzv. kohoutí stopy)…což způsobuje unavený vzhled obličeje. 

OŠETŘENÍ NA OČNÍ OKOLÍ Anubis je jedinečná kompletní péče určená speciálně pro oční okolí, která působí proti neestetickým projevům v této zóně obličeje: mimickým vráskám a vráskám způsobeným stárnutím pleti, kohoutím stopám, kruhům pod očima a váčkům.

Balíček pro kompletní ošetření očního okolí obsahuje:

Vypínací krém na oční okolí (20 ml)
Vypínací krém na oční okolí s obsahem vitamínů A, E a C, kolagenu, kofeinu a jódu.
Působí proti známkám stresu, má ochranné, hydratační, drenážní a regenerační schopnosti, předchází a vyhlazuje první mimické vrásky kolem očí (tzv. kohoutí stopy). Díky kombinaci aktivních složek má intenzivní vypínací účinky viditelné již po prvních aplikacích. Jeho drenážní vlastnosti pomáhají odstranit váčky pod očima a známky únavy. Tento krém s jemnou texturou a rychlým vstřebáváním revitalizuje, regeneruje a vypíná pleť očního okolí. SPF 15/ 25

Liftingovou masku na oční okolí (20 ml)
Maska na oční okolí s obsahem jódu, mentolu, kolagenu a elastinu má gelovou konzistenci, je osvěžující, má drenážní schopnosti a působí protistresově. Její liftingové účinky působí na vyhlazení vrásek kolem očí. Má uvolňující vlastnosti, účinně odstraňuje váčky pod očima a známky únavy. Hloubkově hydratuje, uvolňuje a zpevňuje jemnou pokožku očního okolí a navrací jí vitalitu, která se vytrácí působením času, stresu a vnějších nepříznivých podmínek.

Alfa peeling na oční okolí (2 x 5 ml)
Práškový peeling na oční okolí s fytoenzymy. Má intenzivní obnovující a jemné exfoliační, bělící a uvolňující účinky. 

Vypínací bio koncentrát na oční okolí (5 x 2 ml)
Koncentrát určený pro citlivou pokožku očního okolí s vysokým obsahem kolagenu, kofeinu a mentolu. Má intenzivní vypínací, zpevňující a regenerační účinky. Vyhlazuje vrásky způsobené stárnutím pleti i mimické vrásky. Má uvolňující, relaxační účinky a působí proti stresu, odstraňuje váčky pod očima a známky únavy.

Zpět