Představení přístroje Thermage

10.10.2012 12:05

Thermage CPT

je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní zákrok na očních víčkách, vráskách a linkách,zlepšuje kvalitu pleti

  • dostupný ve více než 100 zemích světa
  • více než 2.300 lékařů používajících Thermage
  • více než 600.000 provedených aplikací
  • více než 50 patentů na vlastní radiofrekvenční technologii
  • vynikající bezpečnostní vlastnosti
  • vynikající výsledky klinických studií

 

 Thermage Logo

Thermage CPT (nová generace) je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plastickochirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace - bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o 10-20 let... Thermage CPT má oproti klasické chirurgické plastice a faceliftu množství významných výhod. Především nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý, nevznikají jizvičky, nepotřebujete čas na rekonvalescenci a má nesrovnatelně nižší procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.

  

 Jak Thermage CPT pracuje

Thermage CPT používá radiofrekvenční tepelnou energii k zasažení kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco vnější vrstvy jsou účinně chlazeny k zajištění ochrany kůže. Nejenže Thermage CPT zpevňuje a vypíná kůži, ale také spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. Tento protein je zodpovědný za pevnost kůže a její mladistvý vzhled.
Klient aplikaci Thermage CPT vnímá jako krátké chladivé doteky prokládané krátkým, hlubokým pocitem tepla, které je známkou toho, že hluboké struktury kůže dosahují efektivní teploty potřebné pro její vypnutí.

 

 

 

Zpět