Přivítejte jaro sametovou pokožkou

18.02.2013 08:10

 

Jizvy, pigmentové skvrny, strie, névy – to jsou drobné vady na kráse, které nás dokážou hodně potrápit, zvláště pokud se nacházejí na viditelných a hodně exponovaných místech. Zatočte s nimi včas!
 

 

Přelom zimy a jara je ideálním obdobím, kdy je ještě čas zbavit se nežádoucích kožních útvarů. Na rozdíl od léta totiž nehrozí riziko zanícení a podráždění ošetřeného místa vlivem slunečního záření. Důvody, proč se rozhoupat k odstranění kožních neduhů, nejsou jen estetické, ale samozřejmě i zdravotní. Jako laici obvykle stěží poznáme, jestli je náš névus tak nevinný, jak se zdá, nebo zda může mít na svědomí dalekosáhlejší zdravotní komplikace.
 

Estetika i prevence

V každém případě se návštěva dermatologa vyplatí. Díky nejmodernější diagnostice je vyšetření časově zcela nenáročné, komfortní a bezbolestné. Na Estetické klinice EverGreen Medical Center se k tomuto účelu využívá digitální dermatoskopie, která je neodmyslitelnou součástí prevence melanomu. Jedná se o minutové vyšetření, kdy se na znaménko přiloží specielní kamera a počítačový software vyhodnotí, jaká je pravděpodobnost, že je znaménko problematické nebo by v budoucnu mohlo být. Pokud je znaménko bez rizika, můžete se bez obav svěřit do péče další nové technologie, která vás nežádoucích kožních útvarů zbaví.
 

Dokonalost v laserové technologii

Jedná se o unikátní CO2 frakční laser Mixel s technologií dvojí fokusace (nastavení velikosti) paprsku. Laserový paprsek tenčí než vlas proniká do hlubokých kožních struktur, v nichž vytváří síť mikrotermálních zón. Výsledkem je regenerace poškozených kolagenních vláken a kvalitativní zlepšení textury pokožky. Mixel tak doslova gumuje a vyhlazuje veškeré nerovnosti terénu pokožky, ať už jde o rozličnou pigmentaci, jizvy, strie, ale i rozšířené póry a vrásky. Díky výkonu a preciznosti zaměření paprsku dochází k ošetření pokožky velmi rychle, bez nadměrného zahřívání kožní tkáně a obvyklé bolestivosti zákroku.

S chloupky ni krok

A když dokonalá pokožka, tak rozhodně bez chloupků! Uvažujete-li o permanentní epilaci, nemohla jste si vybrat lepší dobu. Permanentní sice neznamená na věky, ale v případě nového přístroje v portfoliu Estetické kliniky Evergreen Medical Center, Midepi po dobu přesahující trvání růstového cyklu chloupku, tj. obvykle dva roky po aplikaci. Tajemství úspěchu spočívá ve výkonné laserové diodě, která představuje nejbezpečnější zdroj epilace a zároveň vykazuje maximální absorpci v melaninu vlasového folikulu. Vysoký pulsní výkon diody zkracuje dobu trvání epilace a představuje tak daleko menší zátěž pro pokožku. Díky silnému systému chlazení je epilace pomocí přístroje Midepi bezbolestná a šetrná. Vykročte jaru vstříc se sametově hladkou pokožkou!

Zpět