Revoluce v kráse

09.10.2012 12:16

Chcete mít i v podzimních měsících nohy bez jediného chloupku a udělat něco pro krásu svého těla a obličeje? Objevte nová revoluční řešení, která přináší estetická klinika EverGreen Medical Center!
 

 

Trvalé a nejbezpečnější řešení epilace představuje unikátní diodový přístroj MIDEPI. Tajemstvím úspěchu je 808 nm laserová dioda s vysokým výkonem, silným chlazením a optimální velikostí laserové stopy pro absorpci energie v melaninu vlasového folikulu a následné odstranění chloupků. Díky stabilnímu zdroji energie a silnému chlazení je ošetření pomocí tohoto přístroje bezbolestné, nedráždí kůži a díky tomu jej lze podstoupit v jakémkoliv ročním období. Tím se liší od běžných diodových laserů, které mají nízký pulzní výkon, a proto musí využívat dlouhotrvající pulzaci. Permanentní odstranění chloupků znamená zabránění jejich růstu po dobu delší než růstový cyklus. Výsledek je samozřejmě vždy individuální, obvykle však přetrvává dva roky od provedení aplikace. Neschovávejte své nohy v kalhotách a silných punčocháčích, když nemusíte!

Superkombinace

Pokud jsme se chtěly zbavit stop stárnutí na své pleti neinvazivní cestou, doposud jsme měly v podstatě na výběr mezi ošetřením laserem nebo radiofrakvenční energií. Výhody obou zdrojů však nyní v sobě spojuje nová generace přístrojů Midas, které se osvědčují při redukci vrásek a dalších vad na kráse (rozšířených pórů či jizev po akné), lifting pokožky, zvýšení její elasticity, zpevnění dermis a stimulace růstu nového dermálního kolagenu. Díky zabudovanému výkonnému systému chlazení je ošeření velmi příjemné a bezbolestné.  Ošetření probíhá po dobu 2 týdnů a pro dokonalý efekt se doporučuje 3-5 aplikací. Přístroj Midas nenabízí jen ošetření obličeje, ale také 6 speciálních programů pro další partie těla, určených pro formování celé postavy a redukci tukové tkáně. Výsledkem rychlého a hlubokého působení radiofrekvenčních vln je nastartování lipolýzy a odstranění nadbytečného tuku z těla, ale také účinné vyhlazení celulitidy.

Zpět