Slavnostní otevření nového spolupracujícího laserového estetického centra

28.09.2012 00:00

 

 

 

  Dne 25. 9. 2012 proběhlo v Praze na Harfě slavnostní otevření spolupracujícího laserového estetického centra ForeverYoung Medical Center.

 

Při slavnostním otevření byly představeny nové přístroje značky Hironic ,které vlastní naše centrum Evergreen Medical Center. Značka Hironic je na našem trhu novinkou, ale ve světě si již dobila své místo.

 

Nabízí široké spektrum přístrojů od diodových epilačních laserů, radiofrekvenčních přístrojů, které jsou vybavené IR světlem, dále pak laserové přístroje na odstranění různých výrůstků, bradaviček, omlazení pleti, který si dokáže poradit i s pigmentovými skvrnami.

Na slavnostním otevření byli přítomné i slavné osobnosti, jako například Jan Musil, Ornela Štiková, Michaela Štoudková , Hana Svobodová a další. Bylo samozřejmě představeno i vedení našeho Evergreen Medical Centra paní ředitelka Miroslava Kráčmarová DiS., vedení spolupracujícího Medical Centra Arzano pan Václav Novák, DiS. a vedení laserového estetického centra ForeverYoung paní Hanka Hamoudová.

http://www.isifa.com/reportage_ed.php?repid=1068259

http://www.foto-report.cz/2012/09/otevreni-estetickeho-centra-forever-young-25-9-2012/

http://www.tyden.cz/rubriky/ornela-na-masaznim-stole-tohle-telo-nahradilo-gabinu-partysovou_247187.html

http://www.isifa.com/reportage_ed.php?pagenum=4&repid=1068260

http://www.ihot.cz/celebrity/hana-svobodova/7232/5.html

http://www.odhaleno.cz/celebrity/9533-maresova-exmilenka-poprve-nahore-bez-leosi-tahle-prsicka-uz-ti-nepatri.htm

 

 

 

 

 

Zpět