Thermage CPT | SOLTA MEDICAL konečně na Kladně

29.08.2012 12:51

     Co je Thermage? Plastická chirurgie bez skalpelu.

        S proceserm stárnutí se vytvářejí vrásky, povislá kůže, mění se její barva.   Thermage všechny tyto věk prozrazující problémy v obličeji  a s  výhodou se používá i na vypnutí kůže na těle.  Thermage je neinvazivní procedure, která zpevňuje a konturuje pro přirozeně mladší vzhled bez chirurgie, injekcí a rekonvalescence. Klient získává jediným zákrokem výsledky, které přetrvají roky.

Vynikající výsledky, kterých Thermage dosahuje, samozřejmě vyžadují vysoce erudované odborníky, klinicky vyškolený v použití technologie Thermage a certifikovaným výrobcem. Pouze tehdy platí vynikající publikovaná čísla prestižního amerického serveru American Health and Beauty, že k nepříznivým jevům souvisejícím s výkonem dochází méně než v 0,4% případů ze 190.000 zákoků.


 

Co umí Thermage CPT?

Jediná aplikace Thermage CPT má velmi dobře a bezprostředně viditelné pronikavé výsledky, které se ve své kvalitě po dobu až jednoho roku prohlubují díky neogenezi kolagenu. Efekt zákroku vydrží ve vysoké kvalitě až po dobu pěti let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného klienta.

 

 


1 aplikace ( Skin Tightening, Full Face and Neck )
Courtesy of: Bonnie Straka, M.D.

1 aplikace ( Skin Tightening, Eyes and Periorbital Region )
Courtesy of: Flor Mayoral, M.D

 

Fakta

Thermage je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček.

Thermage je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka .

Thermage je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa.

Thermage využívá více než 2.300 lékařů po celém světě.

Thermage aplikací již bylo provedeno více než 600.000.

Thermage je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii.

Thermage má vynikající bezpečnostní vlastnosti.

Thermage má vynikající výsledky klinických studií ( peeer reveiw articles, white papers ).

 

Jak Thermage CPT pracuje

Thermage CPT je novou generací Thermage. Jde o pokročilou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plasticko chirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace - bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o více než deset let. Thermage CPT má oproti plasticko-chirurgickým zákrokům množství významných výhod, počínaje aplikací bez anestezie, nesrovnatelně menší bolestivostí, zákroku bez jizev a bez času na rekonvalescenci. Významně nižší než u klasických plasticko-chirurgických zákroků je i procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.

Thermage CPT používá radiofrekvenční tepelnou energii k zasažení kolagenu v hlubokých vrstvách kůže, zatímco vnější vrstvy jsou účinně chlazeny k zajištění ochrany kůže. Nejenže Thermage CPT zpevňuje a vypíná kůži, ale také zpouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu. Tento protein je zodpovědný za pevnost kůže a její mladistvý vzhled.
Klient aplikaci Thermage CPT vnímá jako krátké chladivé doteky prokládané krátkým, hlubokým pocitem tepla, které je známkou toh, že hluboké struktury kůže dosahují efektivní teploty potřebné pro její vypnutí.

 

Unikátní a jedinečná efektivní technologie Thermage CPT

Thermage CPT nemá mezi radiofrekvencemi alternativu ani srovnání - žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko !

Nová vibrační aplikační koncovka spolu s novým algoritmem aplikace energie prokládající radiofrekvenční pulsy dávkou chlazení věrně napodobuje Transkutání Elektrickou Nervovou Stimulaci (TENS), která blokuje nervovou odezvu mozku a zvyšuje tak komfort zákroku.

Vylepšené aplikační špičky zvyšují distribuci tepla v tkáni a jeho rovnoměrnost. Větší objem tkáně je objemově prohřátý na cílenou teplotu. Data z klinických studií demonstrují, že Thermage CPT prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie

http://www.youtube.com/watch?v=8qpOW-O80BI&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0jqxOg5-8t4


 

Thermage CPT - to je Hollywood.


Nová generace americké technologie THERMAGE CPT vstupuje dnešním dnem na náš trh. První instalace za přítomnosti švédského specialisty proběhla na Privátní dermatologicko-laserové klinice TOMAR MUDr.Adriany Tomekové v Bratislavě. THERMAGE CPT, nejpopulárnější neinvazivní facelift hollywoodských hvězd, je unikátním patentovaným systémem, který přináší finální řešení vždy po jediné aplikaci. Bratislava je tak po Praze druhým místem ve Střední Evropě, kde se tento typ zákroku provádí. 

 

Zpět