Uberte si pár let!

03.10.2012 10:26

Trápí vás první vrásky, unavená a ochablá pokožka v oblasti obličeje a krku a chcete před létem udělat něco pro svou pleť? Vsaďte na revoluční neinvazivní ošetření ultherapie!

Horkou novinkou letošního léta je ultherapie, první neinvazivní lifting, který je jako jediný z neinvazivních postupů schopen zaručit výsledky srovnatelné s plasticko-chirurgickým zákrokem. Tuto revoluční metodu estetické medicíny představuje mezi prvními Estetická klinika Evergreen Medical Center. Skvělé je, že vám ošetření lékař může rozvrhnout přesně podle potřeby. Díky ultrazvukové hlavici přístroje ulthera totiž lékař získá detailní obraz vaší pokožky, na jehož základě určí, kde je zákroku zapotřebí. Stejně jako při klasickém faceliftingu prováděném chirurgickou cestou, míří ultrazvuková hlavice do podkožní vrstvy v hloubce 4,5 milimetru, do níž vysílá na cílená místa pulzy, které zajistí její vypnutí. Další pulzy, aplikované do hloubky 3 milimetrů, pak odstartují regenerační proces změny kvality kůže spojený s tvorbou nového kolagenu. Vrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají nepoškozené a po ošetření jsou zpevněné, vypnuté a působí naprosto přirozeně. Na rozdíl od chirurgických postupů vás však nečeká ananestezie, ani následná rekonvalescence. Jediné hodinové ošetření nastartuje proces regenerace, jehož výsledky jsou viditelné v rozmezí následujících 2-3 měsíců. Přivítejte léto se svěží, pevnou pokožkou, která zvýrazní přirozenou krásu vašeho obličeje!
 

Zářit jako diamant

Skvělým receptem na svěží pleť je také diamantová mikrodermabraze, která pomocí diamantových nástavců odstraňuje nežádoucí odumřelé buňky. Tato bezbolestná relaxační procedura je součástí nabitého programu Metropole, který nabízí i hloubkové ošetření pleti, mikromasáže očního okolí a masáže rukou a předloktí s využitím bioolejů a přírodní kosmetiky Ryor nebo Bioderma.

Vychutnejte si předletní péči v Estetické klinice Evergreen Medical Center. Více informací najdete na www.e-evergreen.eu.

Zpět