O nás

Vítáme Vás na stránkách  NZZ EverGreen Medical Center založeného v roce 2006 pod záštitou tehdejšího hejtmana Středočeského kraje Petra Bendla.

Jsme nestátním zdravotnickým zařízením s širokým personální zázemím lékařů - specialistů. Disponujeme odpovídajícím špičkovým vybavením laserovými a dalšími technologiemi od renomovaných světových výrobců. 

Se sítí našich Center jste se v prvních pěti letech naší činnosti mohli setkávat na pražském letišti, v kladenském Gome a v Niederleho pavilonu kladenské nemocnici a pro pražské klienty jsme  v  poliklinice Pod Marjánkou v Praze- Arzano medical center.

V roce našeho 10.výročí jsme v rámci vylepšování celkové koncepce Centra provázali naše aktivity s největším poskytovatelem ambulantních lékařských služeb na Kladensku: 1.všeobecnou  poliklinikou Kladno. Touto změnou jsme tak dotvořili výhodně položené, centralizované, komfortní a plně vybavené Centrum, které klientům nabízí veškerý servis široké škály odborných zákroků pod jednou střechou, doplněné navíc Beauty centrem a kadeřnictvím.

Mottem našeho snažení je diskrétní profesionální přístup a vysoká odborná kvalita za odpovídající cenu.  Všechny aplikace a zákroky jsou prováděny odborně vyškoleným personálem s dlouhodobou praxí.

Můžete se s námi pravidelně setkávat na stránkách ELLE, Marianne, Generace 40+, v Kladenském deníku a inzertních médiích Kamelot, Standard a Radio Relax. Pořádáme pravidelně Dny otevřených dveří spojené s širokou škálou poradenství a výhodnými cenami a v neposlední řadě i oblíbené Wellness víkendy. Snad i proto si k nám našly cestu známé osobnosti ( Hanka Křížková, Ilona Csáková, Eva Aichmajerová ) a především široká veřejnost. Děkujeme tímto za Vaši důvěru, která nás zavazuje i do budoucnosti.

Váš EverGreen Medical Center