Ve společnosti Evergreen Medical se staráme o Vaše zdraví. Máme nejlepší způsoby, jak to udělat, protože se spoléháme na všechny naše nejpokročilejší zařízení a na nejlepší pracovní tým, který se o Vás s jistotou postará.

Máme rozsáhlý pracovní tým, který se skládá ze specializovaných lékařů, jemných a připravených zdravotních sester, profesionálních manažerů, ustaraných poskytovatelů, specializovaných lékárníků, výkonných administrátorů, vysoce kvalifikovaných administrátorů a neohrožených bezpečnostních strážců. Vzájemně se cítíme jako rodina a vy se budete cítit jako její součást.

Naše zařízení není podobné žádnému vybavení jiné společnosti. Zvláštní pozornost věnujeme tomu, abychom nakupovali pouze špičková zařízení a abychom věděli, co je špatně, a učinili tak kroky proti tomu rychleji než kdy jindy. Nezáleží na tom, jestli je to drahé. Pokud je to nejlepší, musíme to určitě mít!

Na této webové stránce najdete potřebné informace o všech našich programech, jejich ceník, jak můžete za ně zaplatit a výhody, které budete mít, pokud si je vyberete. Můžeme Vás však ujistit, že máme nejlepší programy s nejvíce výhodami a nejnižšími cenami na celém trhu.

Zde také najdete užitečné rady, tipy a doporučení pro zlepšení Vašeho zdraví a Váš život se stane takovým, o jakém sníte!